O firmie

Geotop to firma, która powstała w 2014 roku, jednak naszymi pracownikami są osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w szeroko rozumianej geodezji. Nasza firma powstała z połączenia pasji do tego zawodu i chęci oferowania Klientom usług realizowanych na najwyższym poziomie.

Oferowane przez nas usługi są niewątpliwie przydatne, jeżeli planują Państwo budowę domu bądź jakiegokolwiek innego budynku – również przemysłowego czy handlowo-usługowego. Realizowana przez nas obsługa geodezyjna dotyczy także dużych obiektów inżynieryjnych, takich jak osiedla mieszkaniowe, budynki wielorodzinne, a także przemysłowe hale produkcyjne i magazynowe. Nasze doświadczenie i wiedza umożliwia nam również pracę nad mapami, w zakresie której znajduje się nanoszenie bądź usuwanie poszczególnych elementów liniowych i punktowych. Zajmujemy się również podziałem nieruchomości oraz wznawianiem granic nieruchomości. W ramach naszych usług wykonujemy ponadto pomiary satelitarne GPS przy użyciu specjalistycznego sprzętu, takiego jak GPS Leica CS15 ViVa GNSS.

Jeśli szukają Państwo firmy, która posiada co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie w branży geodezyjnej i doskonale zna się na swoim zawodzie, propozycja naszego przedsiębiorstwa na pewno spełni Państwa oczekiwania. Zatrudniamy tylko fachowców, którzy profesjonalnie wykonują swoją pracę i dbają o zadowolenie Klientów. Nasi pracownicy posiadają państwowe uprawnienia zawodowe, które nie tylko udowadniają ich wykwalifikowanie, ale przede wszystkim są niezbędne do realizowania usług związanych z geodezją czy kartografią.

W profesjonalnym doradztwie i obsłudze naszych Klientów nie ograniczamy się tylko do naszej firmy – ponieważ posiadamy ogromną wiedzę w tym temacie, możemy zawsze polecić profesjonalistów odpowiedzialnych za inne prace. Współpracujemy bowiem z doskonałymi geologami, kierownikami budowy, wykonawcami przyłączy czy profesjonalnymi biurami projektowymi.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o wzięcie pod uwagę, iż działamy na terenie województwa łódzkiego. W szczególności obracamy się w granicach powiatów zgierskiego, pabianickiego, łódzkiego wschodniego czy brzezińskiego, ale nie tylko. Mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia dla Klientów m.in. z Andrespola, Nowosolnej, Koluszek, Brójec, Justynowa, Konstantynowa Łódzkiego, Lutomierska, Pabianic, Dłutowa, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Rąbienia, Strykowa, Głowna, i wielu innych miejscowości.

Nasza oferta kierowana jest głównie do generalnych wykonawców obiektów mieszkalnych, magazynowych i przemysłowych, a także inwestorów i przedstawicieli z branży nieruchomości. Mieliśmy również przyjemność pracować dla samorządów lokalnych oraz Klientów indywidualnych. Jeżeli tylko potrzebują Państwo firmy, która wykona dla Państwa profesjonalne wytyczenie budynku, jego inwentaryzację, podział działki, a także sporządzi mapę do celów prawnych lub projektowych – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Na stronie „Cennik” umieściliśmy orientacyjne ceny oferowanych przez nas usług, jednak wycena zawsze wykonywana jest indywidualnie, ponieważ zależy od wielu czynników, takich jak m.in. warunki naturalne panujące na danej nieruchomości. Nasza praca wymaga tego, by do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny, dlatego korzystając z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, że efekty naszych działań umożliwią m.in. bezpieczne postawienie obiektu na konkretnym terenie. Ilość odwiedzin: Firma Geodezyjna GEOTOP 92-538 Łódź, ul. Czernika 1A lok. 3 - Geodeta inż. Tomasz Lik