Pomiary powierzchni pomieszczeń

W szerokim zakresie naszych usług znajdują się również profesjonalne pomiary powierzchni pomieszczeń. To niewątpliwie ważny filar naszej działalności, ponieważ powierzchnia danych obiektów jest zawsze podstawą do wielu wyliczeń, takich jak czynsz, wysokość podatków, wartość całej nieruchomości itp. Ważne zatem jest to, by pomiary tego typu zostały wykonane z jak największą dokładnością przez wykwalifikowaną do tego osobę, która dodatkowo posiada do swojej dyspozycji odpowiedni osprzęt. Warto również pamiętać o tym, że sam pomiar to jeszcze nie koniec pracy nad powierzchnią pomieszczeń – po wykonaniu takich danych należy je również odpowiednio opracować. Tym wszystkim z powodzeniem od wielu lat zajmują się pracownicy naszej firmy.

Polskie prawo przewiduje odrębne przepisy dla różnych typów obiektów czy pomieszczeń – określa m.in. to, jak liczy się powierzchnię balkonu w stosunku do całego domu itp. Geodeta oprócz wiedzy technicznej i odpowiedniego sprzętu musi posiadać jeszcze wiedzę, by móc dopasować obowiązujące normy do danego przypadku. Powierzchnia wpływa przecież m.in. na wartość lokalu, a więc jej dokładne zmierzenie jest niezwykle ważne.

Na pewno szukając mieszkania lub domu od dewelopera spotkali się Państwo z charakterystycznymi rysunkach prezentującymi konfigurację danego obiektu. Szkice tego typu wykonywane są właśnie przez geodetę po wykonaniu pomiarów powierzchni wszystkich pomieszczeń.

Nasza oferta skierowana jest do deweloperów, inwestorów i nie tylko. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi oraz rozległą wiedzą, która umożliwia nam realizowanie zleceń dla Klientów w sposób szybki i profesjonalny.

W celu uzyskania wyceny usługi tego typu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nie jesteśmy w stanie podać uniwersalnej ceny, ponieważ każde zlecenie jest różne, a na koszt usługi wpływa wiele czynników, takich jak m.in. lokalizacja danego obiektu, powierzchnia czy ilość pomieszczeń. Jesteśmy w stanie wykonać pomiary powierzchni pomieszczeń zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych czy też usługowo-handlowych. Wykonanie pomiarów powierzchni pomieszczeń jest przydatne również dla osób kupujących mieszkanie lub dom od dewelopera. Warto upewnić się, czy pomiary prezentowane przez dewelopera rzeczywiście zgadzają się z rzeczywistością.

W razie wystąpienia dodatkowych pytań czekamy na Państwa w naszym biurze. Ilość odwiedzin: Firma Geodezyjna GEOTOP 92-538 Łódź, ul. Czernika 1A lok. 3 - Geodeta inż. Tomasz Lik